indios.cz
  Logo InDios Svět historických stanů InDios historické stany
Rychlé vyhledávání
Doporučit stránkuDoporučit stránku

Novinky

"Věděli jste že..."

 

EDITOR - BAREV historických stanů InDios

     

Chcete vidět, jak může Váš budoucí stan vypadat ???
Vyzkoušejte si barevnou kombinaci Vašeho vysněného stanu sami a hned...
náš EDITOR - BAREV je v provozu !!!

 


 

Mongolské jurty

Dlouho jste na ně všichni čekali a teď jsou konečně tady. Mongolské Jurty. Díky skládací pevné dřevěné konstrukci nemají jurty konkurenci co se týče stability. Řešíte problém bydlení a máte dobrodružnou povahu? Nuže, levněji to nejde ! A nebudete první ani poslední ! Místo ohniště můžete svou Jurtu vybavit i běžnými kamny s plotnou. InDios dodává prvotřídní jurty ve velikostech Ø500cm; Ø600cm; Ø700cm; Ø800cm; Ø900cm.

(pro podrobnosti klikněte na obrázek)


 

STANOVÁ LÁTKA SE VZOREM
Naprosté unikum

S okamžitou platností máte možnost Váš vysněný stan objednat s jedním z našich tradičních či orientálnich vzorů v jakékoliv barevné kombinaci.

Jak dokazují dobová zobrazení nebyly látky se vzorem v rozmanitých barevných variacích při zhotovování stanů žádnou vyjímkou. Teprve na nich nejlépe vyniknou spolkové či erbovní barvy. Máte tedy jedinečnou možnost vtisknout vašemu stanu nezaměnitelnou osobní pečeť.

Vlastní barevnou kombinaci vytvoříte kliknutím na některý ze vzorů.
(pro podrobnosti klikněte na vzor)

Erb s křížem

Lilie

Kašmír

Lev

 


 

Artus

Soudě dle četných dobových zobrazení, byly oválné stany se dvěma sloupy velmi oblíbené. Nejnovější model z naší dílny je prodloužený stan s loukoťovou konstrukcí se jménem Artuš. Samozřejmě ho dodáváme v nejrůznějších barevných kombinacích.


(pro podrobnosti klikněte na obrázek)

 


 

Normann

Kdo chce jednoduchý a cenově výhodný historický stan, tomu doporučujeme Normann. Stan, který se hodí do každé periody. Ceny tohoto stanu se pohybují od 300 euro.


(pro podrobnosti klikněte na obrázek)

 


 

Pantheon

Stan ve tvaru jurty s ohništěm a kouřovým otvorem

V posledních letech se nás nejen naši zákazníci často ptali, jak je to s jurtami. Rozhodli jsme se proto připravit pro vás cenově dostupnou, lehce skladnou a snadno převoznou alternativu.


(pro podrobnosti klikněte na obrázek)

 


 

Merlin

Loukoťová konstrukce je prokazatelně jedním ze způsobů, jakými se ve středověku šily stany. Proto nesmí chybět ani v naší nabídce. Zde je stan, na který mnozí z vás tak dlouho čekali.

Merlin
(pro podrobnosti klikněte na obrázek)

 


 

Avalon

Znovu jsme pro vás objevili kruhovou konstrukci! Budete žasnout, kolik prostoru může být v jednom stanu. Budete si připadat jako ve vnitřku krinolíny. Žádné boční tyče, žádná komplikovaná konstrukce.

Avalon
(pro podrobnosti klikněte na obrázek)